Map2heal Sağlığın Haritası

Map2heal Sağlığın Haritası


Article List
Popular Articles of Map2heal Sağlığın Haritası


Akrep zehiri kanser hücrelerini öldürüyor

Akrep zehirindeki proteinler ve peptidler solid tümörlere karşı potensiyel bir silah! Alternatif Tıpçılar aslında yıllardır anlatır ve uyguluyorlar idi, şimdi zehir nano parçacıklarına yerleştirilip, artık modern tıpta da kanser tedavisinde kullanılıyor.

56301 Kez izlendi

Milyarder David Rockefeller 99 yaşında 6. Kalp Nakli Ameliya...

Ünlü amerikalı milyarder David Rockefeller yaşamının son 38 yılında 6 kez kalp nakli ameliyatı ve 2 kez böbrek nakli ameliyatı geçirdiği yazılmakta. Bu son kalp naklini 99 yaşında olan Rockefeller’in sağlık durumu iyi olduğu söylenmekte...

31368 Kez izlendi

Uluslararası Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Hakkında Yön...

Bu yönetmelik uyarınca belirtilen yükümlülükler Map2heal'in hali hazırda sunduğu pek çok hizmeti kapsamakta ve zorunlu kılmaktadır. Yeni yönetmeliğe göre Map2heal Cloud Pro müşterilerimiz çok şanslı!

5059 Kez izlendi

Map2heal tetkik paylaşım modülü bir hayat kurtarılmasında ya...

49 yaşında Akciğerine pıhtı atan (Akut Pulmoner Embolizm) bir hasta Map2heal'in "Tetkik Gönder" özelliği sayesinde ölümden döndü !

11057 Kez izlendi

En Fazla Alkali İçeren Sekiz Gıda

Sağlık ve beslenme ile ilgili konularında bilgi alırken en sık duyduğumuz ifadelerden biri de PH dengesi ama bunun tam olarak ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Herhangi bir şeyin asit veya alkali seviyesini ölçmek için pH cetveli kullanılır. Yediğimiz gıdalar bedenimizin pH seviyesini belirler. Bu nedenle pH seviyesini sağlıklı sınırlar içinde tutan besinler tüketmek büyük önem taşır.

4217 Kez izlendi

​Map2heal Hasta Takip ve Rehabilitasyon Programları (HTR)

Çok yakında map2heal modern teknolojinin getirdiği tüm imkanları kullanarak, high-tech hasta takip sistemi sunmaya başlayacak! Bu sistem ile hastalar kalp rahatsızlığı sonrası, taburcu olduktan sonra, evlerinde veya bir Termal Otelde takip edilecekler. Hastalar başka bir şehirde dahi olsa, kendi Doktoru ile video konferans sistemi üzerinden vizit yapıbilecek, Nabız, EKG'si, ateşi, solunum sayısı gibi vital parametreleri bir cihaz sayesinde, GPS üzerinden Doktorlarına iletilecektir.

8666 Kez izlendi