Map2heal Sağlığın Haritası

Map2heal Sağlığın Haritası


Article List
Popular Articles of Map2heal Sağlığın Haritası


Akrep zehiri kanser hücrelerini öldürüyor

Akrep zehirindeki proteinler ve peptidler solid tümörlere karşı potensiyel bir silah! Alternatif Tıpçılar aslında yıllardır anlatır ve uyguluyorlar idi, şimdi zehir nano parçacıklarına yerleştirilip, artık modern tıpta da kanser tedavisinde kullanılıyor.

37482 Kez izlendi

Milyarder David Rockefeller 99 yaşında 6. Kalp Nakli Ameliya...

Ünlü amerikalı milyarder David Rockefeller yaşamının son 38 yılında 6 kez kalp nakli ameliyatı ve 2 kez böbrek nakli ameliyatı geçirdiği yazılmakta. Bu son kalp naklini 99 yaşında olan Rockefeller’in sağlık durumu iyi olduğu söylenmekte...

24169 Kez izlendi

Uluslararası Sağlık Turizmi ve Turistin Sağlığı Hakkında Yön...

Bu yönetmelik uyarınca belirtilen yükümlülükler Map2heal'in hali hazırda sunduğu pek çok hizmeti kapsamakta ve zorunlu kılmaktadır. Yeni yönetmeliğe göre Map2heal Cloud Pro müşterilerimiz çok şanslı!

1294 Kez izlendi

Toplam 50 ülkeden sağlık turizmcisi Denizli Zirvesi’nde bulu...

​Denizli Termal ve Sağlık Turizm Zirvesi’nde 50 ülkeden 250 alım heyeti Türkiye ile buluşuyor

659 Kez izlendi

Depresyon ve Panik Ataktan Kurtulma Yöntemleri

Kalbiniz hızla çarpıyor, nefes almak zorlaşıyor, moral olarak tamamen çökmüş hissederken herşey on dakika sonra geçiyorsa panik atak yaşıyor olabilirsiniz. Günümüzde oldukça yaygın olan panik atak, kontrol altına alınması güç sıkıntı, korku veya kaygı bozukluğundan kaynaklanan psikolojik bir hastalıktır.

934 Kez izlendi

Meyve ve Sebzeyi Zararlı Kimyasallardan Arındırma Formülleri...

Pazardan soframıza kadar gelen sebze ve meyvelerin üzerinde bir çok kimyasal madde mevcut. Organik ürün satan yerel pazarlardan alışveriş etmediğiniz müddetçe aldığınız her sebze ve meyvede bir miktar böcek ilacı bulunabilir.

903 Kez izlendi