Map2heal sayesinde yüzlerce Sağlık Kurumu ile birlikte çalışma şansı yakalayın!

Map2heal Merkezi Acente Network Sistemi

Sağlık Turizm'indeki teknolojik yeniliklerden haberdar olun

Yüzlerce Sağlık Kurumuyla tek bir yazılım sistemi üzerinden iş birliği yapın: Fiyat Sorgulayın ve uluslararası platformda Tedavi Paketlerinizi pazarlayın!


17 dilde ulaşılabilirlik

Siz de dünya çapında bilinen 17 dilde bir web siteniz olsun istiyorsanız Map2heal'e katılın! Tedavi paketlerinizi, profesyonel web sitenizden yabancı hastalara, kendi dillerinde sunun!

Kurumsallıkta Global

Map2heal'e saniyeler içerisinde üye olun ve sistemimizdeki yüzlerce Sağlık Kuruluşu için tedavi paketleri hazırlama şansı yakalayın.

Online Tedavi Paketleri

Sağlık Kurumları tarafından hazırlanan veya sizin hazırladığınız tedavi paketlerini dünyanın her yerinde pazarlayın. Bu paketler internette, sosyal medyada, sağlık turizmi dergilerinde, broşürlerde ve e-posta ile pazarlama yoluyla düzenli olarak yayınlanır.

Fiyat Sorgulama

Map2heal yazılım sistemi üzerinde yabancı hastaların verilerine ulaşın, Sağlık Kuruluşlarından fiyat teklifi ve görüş alın. Sağlık Kurluşlarına ait bilgileri, hizmetleri ve imkanları online olarak hastanız ile paylaşın.

Online Network Pazarlama

Map2heal yazılım sistemiyle Tedavi Paketlerinizi dünya çapında pazarlayabilirsiniz. Ayrıca Map2heal iletişim ağınızı, kendi uluslararası ağınızı da ekleyerek genişletebilirsiniz. Tek bir tıklamayla yüzlerce network ofisi sizin temsilciniz olur ve tedavi paketlerinizle ilgilenen hastalara kendi dillerinde hizmet sunar.

Güven ve Şeffaflık

Map2heal acente hizmetleri hakkında bilgi toplar ve hasta taburcu olduğunda size doğrudan iletir. Bu süreçler, avukatlar ve etik komitesi tarafından izlenir. Aynı zamanda, bu adımları Map2heal profilinizden sizler de takip edebilirsiniz.

Online Paketler

Paketleri görüntüleyebilirsiniz

Daha fazla