Duyuru

Map2heal de Duyuru yapın!

Medical Products/Devices


Hizmetleri & ürünleri tüm dünyada tanıtın

Ürünlerinizi tek tek internette pazarlayabilirsiniz. Size sunulan 17 dildeki platformda, ürününüze ait her türlü bilgiyi, kullanıcıların yararlanması için sistemimize yükleyerek, sadece bulunduğunuz bölgede değil, tüm dünyada tanıtabilirsiniz.

Online duyuru belgeleri

Resim, video, katalog veya kullanım kılavuzu, bilimsel yayınlar hepsi tek bir ürün için. Hasta ve Doktorların vazgeçmeyeceği bir platform. Her gün binlerce insan belki de sizin ürününüz hakkında araştırma yapıyor, onu bulmaya çalışıyor ve hakkında bilgi edinmek istiyor.

17 dil desteği

17 dil desteği ile ürününüzün ihracat potansiyelini maksimuma çıkarabilirsiniz. Yabancı müşterileriniz ile iletişime kendi dilleri ile geçebilirsiniz. Online satış ve pazarlama işlerinizi map2heal üzerinden gerçekleştirin.

Thermal Baths


Hizmetlerinizi tüm dünyada tanıtın

Dünyanın her yerinden gelen kişilere ulaşmak ve termal hamam veya Spa merkezleri tedavi yöntemleri tanıtmak. Sağlık arayanlar binlerce internet üzerinden bu konuda arama yapıyor. Map2heal oldum bu insanlar aracılık eder.

Müşterilerden geri bildirim alın ve tecrübelerini dinleyin

Termal ve Kaplıcanızın profesyonel bir ağda tanıtımını yapıyoruz. Web sitesinden farklı olarak, tüm müşterilerinizle her dilde iletişim kurabilir, onların size olan bağını güçlendirebilirsiniz. Map2heal, sizde tedavi gören ve memnun kalan herkesin tavsiyesini diğer potansiyel müşterilere iletir.

Kurumsal çözümler

Kurumsal Web Sayfanızı map2heal ile bağlayarak, tüm fonksiyonlarını kendi logo ve sayfalarınızda müşterilerinize sunabilirsiniz. Bununla kalmayıp, hedef ülkelerde o ülkenin dilinde reklam ve duyurularınızı aktif hale getirebilirsiniz.

  • Görünüm seviyesini yönetme
  • İstatistiklere bak
  • Kullanıcı yorumlarını al
  • Kampanya Sayfası

Şimdi başla!